Rozkład jazdy autobusu w czasie ferii

lubsko.pl

Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Lubsku informuje, że w czasie ferii szkolnych będzie kursował autobus dowożący dzieci na zajęcia do OSiR-u, LDK-u oraz Biblioteki. Trasa przejazdu autobusu została ustalona na podstawie deklaracji składanych przez uczniów w szkołach.

Dowozy dzieci w czasie ferii szkolnych:

Wyjazd z Lubska o godz. 8.30

Białków – 8.40

Tuchola Żarska – 8.50

Nowiniec -9.00

Lutol – 9.05

Chocicz – 9.15

Gozdno – 9.20

Tymienice – 9.30

Kałek – 9.35

Dąbrowa – 9.40

Grabków – 9.45

Górzyn – 9.50

Powrót autobusu godz. 13.00 wyjazd z Lubska – trasa powrotu taka sama.

Jednoczenie informuję, że trasa przejazdu może ulec zmianie w zakresie dodania dodatkowych wsi, po uprzednim zgłoszeniu do Wydziału Spraw Społecznych, o zadeklarowaniu się ucznia/ uczniów w zajęciach feryjnych (zgłoszenia może dokonać rodzic, opiekun prawny, sołtys, dyrektor szkoły – u pracownika wydziału pod nr tel 68 455-62-18 lub mailowo b.majewska-astafiew@lubsko.pl)

Ważne informacje

68 372 19 82 pn.-pt.  7:00 - 15:00.

68 372 42 70, 604 795 894  pn.-pt.  15:00 - 7:00 oraz dni wolne i świąteczne

W godz. pracy urzędu: Ratusz - pok. 26, telefonicznie pod numerem 68 457-61-21 bądź za pomocą poczty elektronicznej na adres rjedrys@lubsko.pl.

Kontakt

Urząd Miejski w Lubsku
Plac Wolności 1
68-300 Lubsko
telefon:  68 457 61 01, 457 61 15
fax:  68 457 61 00

Rachunek Bankowy Gminy:
PKO Bank Polski
Nr rachunku:
42 1020 5402 0000 0502 0267 7714

Informacje

Godziny otwarcia Urzędu:
Poniedziałek 7:30-17:00
Wtorek, środa, czwartek 7:30-15:30
Piątek 7:30-14:00.
 
Burmistrz przyjmuje: poniedziałek 12:00-17:00
 

Godz. otwarcia kasy na stronie bip.lubsko.pl