Rozkłady jazdy autobusów szkolnych - zmiana

Rozkłady jazdy autobusów szkolnych
Autor: 
M. Drewniak

Od 2 września br. w roku szkolnym 2020/2021, obowiązywać będą trasy przejazdu  autobusów,  według rozkładu z poprzedniego roku szkolnego.

Przejdź do trasy nr 1
Przejdź do trasy nr 2
Przejdź do trasy nr 3
Przejdź do trasy nr 4 - zmieniony
Przejdź do trasy nr 5
Przejdź do trasy nr 6

Informujemy, że na prośby zgłaszane przez rodziców dzieci dojeżdżających została zmieniona trasa nr 4 przewozów szkolnych, która będzie obowiązywała w roku szkolnym 2020/2021.

 

Rozkład jazdy autobusów na rok szkolny 2020/2021



Linia: 171756 - trasa 1

od 02.09.2020
Oznaczenie kursu: S *    
LUBSKO, D.A. 06:45    
TUCHOLA Żarska I  07:05    
Lubsko - NOWINIEC 07:10    
LUBSKO SP3 07:15    
LUBSKO SP 2 07:17    
LUBSKO OŚR. SZKOL. WYCHOWAWCZY 07:19    
LUBSKO SP1 07:22    
LUBSKO PRZEDSZKOLE 2 07:23    
LUBSKO, D.A. 07:25    
       
Oznaczenie kursu: S * 5 1-4 *
LUBSKO, D.A. 13:00 14:30 15:20
LUBSKO PRZEDSZKOLE 2 13:02 14:32 15:22
LUBSKO SP1 13:05 14:35 15:25
LUBSKO OŚR. SZKOL. WYCHOWAWCZY 13:07    |  15:27
LUBSKO SP 2 13:09 14:37 15:29
LUBSKO SP3 13:11 14:39 15:31
Lubsko - NOWINIEC 13:16 14:44 15:36
TUCHOLA Żarska I 13:21 14:49 15:41
LUBSKO, D.A. 13:41 15:09 16:01
       
S kursuje w dni nauki szkolnej 
5 kursuje w piątki   
1-4 kursuje od poniedziałku do czwartku

 



Linia: 171759 - trasa 2

od 02.09.2020
   
Oznaczenie kursu: S *
LUBSKO, D.A. 07:25
DŁUŻEK 07:30
DŁUŻEK ŚWIETLICA 07:31
LUBSKO UL. ROBOTNICZA 07:35
LUBSKO SP1 07:37
LUBSKO PRZEDSZKOLE 5 07:38
LUBSKO SP 2 07:44
LUBSKO SP3 07:47
LUBSKO, D.A. 07:52
   
Oznaczenie kursu: S *
LUBSKO, D.A. 12:35
LUBSKO SP3 12:36
LUBSKO SP 2 12:38
LUBSKO PRZEDSZKOLE 5 12:49
LUBSKO SP1 12:53
LUBSKO UL. ROBOTNICZA 12:55
DŁUŻEK ŚWIETLICA 12:57
DŁUŻEK 12:58
LUBSKO, D.A. 13:02
   
S kursuje w dni nauki szkolnej 

 



Linia: 171748 - trasa 3

od 02.09.2020
Oznaczenie kursu: S *      
LUBSKO, D.A. 06:40      
RASZYN 06:58      
OSIEK 07:03      
GÓRZYN 07:10      
OSIEK 07:17      
RASZYN 07:22      
Gareja 07:28      
ZIĘBIKOWO 07:31      
MIERKÓW 07:34      
LUBSKO SP1 07:42      
LUBSKO OŚR. SZKOL. WYCHOWAWCZY 07:43      
LUBSKO PRZEDSZKOLE 5 07:44      
LUBSKO PRZEDSZKOLE 2 07:45      
LUBSKO SP 2 07:47      
LUBSKO SP3 07:49      
LUBSKO, D.A. 07:54      
         
Oznaczenie kursu: S * 5 * 1-4 * 1-4 *
LUBSKO, D.A. 12:35 14:25   15:20
LUBSKO SP3 12:40 14:30   15:25
LUBSKO SP 2 12:42 14:32   15:27
LUBSKO PRZEDSZKOLE 2 12:46 14:36   15:31
LUBSKO PRZEDSZKOLE 5 12:47 14:37   15:32
LUBSKO OŚR. SZKOL. WYCHOWAWCZY 12:48    |    15:33
LUBSKO SP1 12:51 14:38   15:34
DŁUŻEK    |  14:40   15:36
CHEŁM ŻARSKI  12:54 14:44   15:40
MIERKÓW 12:58 14:48   15:44
ZIĘBIKOWO 13:02 14:52   15:49
Gareja 13:05 14:55   15:52
RASZYN 13:11 14:59   15:58
OSIEK 13:14 15:04   16:03
GÓRZYN 13:21 15:10 14:40 16:10
OSIEK 13:28 15:17 14:47 16:17
RASZYN 13:33 15:22 14:52 16:22
LUBSKO, D.A.   15:35 15:05 16:35
         
  S kursuje w dni nauki szkolnej 
  5 kursuje w piątki   
  1-4 kursuje od poniedziałku do czwartku

 



Linia: 171764 - trasa 4 od 02.09.2020
Oznaczenie kursu: S *      
LUBSKO, D.A. 06:35      
Lutol 06:42      
Małowice 06:54      
Mokra 06:58      
CHOCICZ 07:05      
GOZDNO 07:11      
GÓRZYN SP 07:14      
CHOCICZ 07:20      
CHOCIMEK LEŚNICZÓWKA 07:26      
CHOCIMEK, wieś 07:27      
MOKRA 07:28      
STARA WODA 07:32      
LUBSKO OŚR. SZKOL. WYCHOWAWCZY 07:40      
LUBSKO SP3 07:42      
LUBSKO SP1 07:45      
LUBSKO, D.A. 07:46      
         
Oznaczenie kursu: S * 5 * 1-4 * 1-4 *
LUBSKO, D.A. 12:35 14:25   15:25
LUBSKO SP3 12:40 14:30   15:30
LUBSKO SP 2 12:45 14:35   15:35
LUBSKO OŚR. SZKOL. WYCHOWAWCZY 12:46    |    15:36
LUBSKO SP1 12:47 14:37   15:37
Lubsko P 2 12:48 14:38   15:38
LUBSKO, ULWrocławska 12:51 14:41   15:41
Białków  12:57 14:47   15:47
STARA WODA 13:02 14:52   15:52
MOKRA 13:05 14:55   15:55
CHOCIMEK, wieś 13:06 14:56   15:56
CHOCIMEK LEŚNICZÓWKA 13:08 14:58   15:58
CHOCICZ 13:14 15:04   16:04
GÓRZYN SP 13:20 15:10 14:40 16:10
GOZDNO 13:23 15:13 14:43 16:13
CHOCICZ 13:29 15:19 14:49 16:19
Mokra 13:36 15:26 14:56 16:26
Małowice 13:40 15:30 15:00 16:30
Lutol 13:52 I I I
LUBSKO, D.A.   15:49 15:19 16:49
         
S kursuje w dni nauki szkolnej  
5 kursuje w piątki     
1-4 kursuje od poniedziałku do czwartku  

 



Linia: 171755 - trasa 5 od 02.09.2020
Oznaczenie kursu: S *      
LUBSKO, D.A. 06:30      
DĄBROWA 07:00      
KAŁEK, SKRZ. 07:05      
TYMIENICE, OSIEDLE NŻ 07:10      
TYMIENICE I 07:11      
TYMIENICE II, NŻ 07:12      
GRABKÓW 07:17      
GÓRZYN SP 07:20      
GÓRZYN SP 07:20      
JANOWICE 07:30      
MAŁOWICE 07:33      
LUTOL, WIEŚ 07:36      
LUBSKO SP3 07:40      
LUBSKO SP3 07:40      
LUBSKO OŚR. SZKOL. WYCHOWAWCZY 07:42      
LUBSKO SP1 07:45      
LUBSKO SP1 07:45      
LUBSKO PRZEDSZKOLE 2 07:48      
LUBSKO, D.A. 07:50      
         
Oznaczenie kursu: S * 5 * 1-4 * 1-4 *
LUBSKO, D.A. 12:35 14:18   15:18
LUBSKO PRZEDSZKOLE 2 12:37 14:20   15:20
LUBSKO SP1 12:40 14:23   15:23
LUBSKO SP1 12:40 14:30   15:23
LUBSKO OŚR. SZKOL. WYCHOWAWCZY 12:42    |    15:25
LUBSKO SP3 12:44 14:34   15:27
LUBSKO SP3 12:44 14:34   15:30
LUTOL, WIEŚ 12:48 14:38   15:34
MAŁOWICE 12:51 14:41   15:37
JANOWICE 12:54 14:44   15:40
GÓRZYN SP 13:04 14:54   15:50
GÓRZYN SP 13:13 14:54 14:40 15:50
GRABKÓW 13:16 14:57 14:43 15:53
TYMIENICE II, NŻ 13:18 14:59 14:45 15:55
TYMIENICE I 13:19 15:00 14:46 15:56
TYMIENICE, OSIEDLE NŻ 13:20 15:01 14:47 15:57
KAŁEK, SKRZ. 13:25 15:06 14:52 16:02
DĄBROWA 13:29 15:10 14:55 16:06
LUBSKO, D.A.   15:25 15:10 16:21
         
S - kursuje w dni nauki szkolnej   
5-  kursuje w piątki     
1-4 kursuje od poniedziałku do czwartku  

 



Linia: 171746  - trasa 6 od 02.09.2020
  S *
   
LUBSKO, D.A. 06:50
Białków  07:10
LUBSKO, UL.Wrocławska   07:20
LUBSKO SP 2 07:23
LUBSKO SP3 07:28
Chełm Żarski 07:40
Lubsko SP 1 07:45
LUBSKO, D.A. 07:50
   
S - kursuje w dni nauki szkolnej 

 

Kategoria treści: 

Kontakt

Urząd Miejski w Lubsku
Plac Wolności 1
68-300 Lubsko
telefon:  68 457 61 01, 457 61 15
fax:  68 457 61 00

Rachunek Bankowy Gminy:
PKO Bank Polski
Nr rachunku:
42 1020 5402 0000 0502 0267 7714

Informacje

Godziny otwarcia Urzędu:
Poniedziałek 7:30-17:00
Wtorek, środa, czwartek 7:30-15:30
Piątek 7:30-14:00.
 
USC od poniedziałku do piątku:
7:30-14:30
 
Burmistrz przyjmuje: poniedziałek 12:00-17:00
 
Godz. otwarcia kasy na stronie bip.lubsko.pl